ظاهر شدن فیلمبرداری عکسبرداری Galaxy S8

ظاهر شدن: فیلمبرداری عکسبرداری Galaxy S8 Samsung مقایسه دوربین کانال دوربین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تا جایی که مردم بخواهند برنامه 90 را ادامه می دهیم

به گزارش ایلنا، عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی میهمان آخرین قسمت از برنامه «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری بود. فردوسی پور در پاس

تا جایی که مردم بخواهند برنامه 90 را ادامه می دهیم

تا جایی که مردم بخواهند برنامه 90 را ادامه می دهیم

عبارات مهم : میهمان

مجری برنامه 90 میهمان امشب برنامه دورهمی بود.

به گزارش ایلنا، عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی میهمان آخرین قسمت از برنامه «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری بود.

فردوسی پور در پاسخ به نخستین پرسش مدیری که آیا کمتر مصاحبه می کند، گفت: من کلا آدم کم حرفی هستم و به جز برنامه نود و گزارش ها در صحبت با اطرافیان و همکاران بیش از یک دقیقه حرف نمی زنم و کلا آدم کم صحبت و حتی کمی خجالتی هستم.

وی در مورد شیوه خودش در اجرای نود عنوان کرد: این اتفاق خوبی نیست که هنگام صحبت میهمان برنامه حواسم به اطراف باشد یا با گوشی مشغول باشم و باید تمرین کنم اینطور نباشد. یک برنامه کارشناس در حال صحبت بود که من استودیو را ترک کردم و به مدیر شبکه زنگ زدم تا وقت بیشتری جهت برنامه بگیرم. این درست نیست و باید تمرکزم روی صحبت میهمان یا کارشناس برنامه باشد. یکجا لیورپول با اورتون بازی داشت و من یک تلویزیون کوچک روبرویم گذاشته بودم. کارشناس داوری در حال کارشناسی بود که لیورپول در دقیقه ۹۴ گل زد و من گفتم یسسسس و کارشناس برنامه مانده بود که من آیا چنین واکنشی نشان دادم.

فردوسی پور در مورد علت جذابیت فوتبال عنوان کرد: فوتبال پدیده عجیبی است و غیر قابل آینده نگری ترین ورزش هست. هر لحظه امیدی در آن ته دل تماشاگر وجود دارد به عنوان نمونه من نیمچه امیدی داریم اسپانیا را با اتفاقات فوتبالی ببریم کما اینکه ۴ سال قبل برابر آرژانتین می توانست این اتفاق بیافتد.

مجری برنامه نود در مورد ورودش به عرصه گزارشگری عنوان کرد: من پیش از ورود به صدا و سیما سال ۷۴ در روزنامه ابرار ورزشی مترجم بودم و در صدا و سیما آزمون گویندگی می گرفتند که شرکت کردم و قبول شدم. من پیش از آن در مسابقه های مختلفی در صدا و سیما از جمله مسابقه هفته مرحوم نوذری شرکت کردم.

وی در مورد چگونگی شکل گیری برنامه نود عنوان کرد: در آن سالهای ۷۷-۷۸ طرح برنامه نود را به شرکت دادم و به من عنوان یک جوان ۲۵ ساله اعتماد کردند. جای خالی یک برنامه ورزشی که اتفاقات روز بازی ها و داوری ها را بررسی کند را حس کردم و از نمونه های مشابه خارجی هم الگو گرفتیم خدا را شکر ۲۰ سال این برنامه پابرجا مانده است و با حسادت ها و دشمنی ها همچنان تراوت خودش را حفظ کرده و جای افتخار دارد.

فردوسی پور در ادامه گفت: در سال های ابتدایی که هنوز من را نمی شناختند پیشنهادهایی به من می شد ولی در حال حاضر کسی به خودش زحمت نمی دهد این کار را بکند. همکاران ۹۰ مثل خودم دیوانه های فوتبال هستند که افراد قانعی هم هستند و سالم کار می کنند.

وی در مورد اینکه نود تا کجا ادامه پیدا می کند عنوان کرد: تا جایی که مردم آن را بخواهند و برنامه تکراری نشود و بافایده و تاثیرگذار باشد ادامه پیدا می کند ولی قطعا این برنامه هم روزی تمام می شود و همیشگی نیست.

تا جایی که مردم بخواهند برنامه 90 را ادامه می دهیم

واژه های کلیدی: میهمان | برنامه | فوتبال | فوتبالی | اتفاق خوب | فردوسی پور | عادل فردوسی پور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz