ظاهر شدن فیلمبرداری عکسبرداری Galaxy S8

ظاهر شدن: فیلمبرداری عکسبرداری Galaxy S8 Samsung مقایسه دوربین کانال دوربین

گت بلاگز اخبار حوادث انتقام‌جویی با دسترسی غیرمجاز به خبر رسان تلگرام نامزد سابق

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات هرمزگان (فتا)، از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در اینترنت خبر داد و گفت: این فرد با هک کردن خبر رسان تلگرام نامزد سابق خود

انتقام جویی با دسترسی غیرمجاز به خبر رسان تلگرام نامزد سابق

عبارات مهم : تلگرام

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات هرمزگان (فتا)، از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در اینترنت خبر داد و گفت: این فرد با هک کردن خبر رسان تلگرام نامزد سابق خود مرتکب جرم شده است بود.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «علی اصغر افتخاری» با اعلام این خبر افزود: در پی مراجعه یکی از شهروندان مینابی مبنی بر دسترسی غیرمجاز به شبکه اجتماعی تلگرام، عنوان به صورت خاص در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: بنابر گفته های شاکی، فرد یا افراد ناشناس با دسترسی به خبر رسان خبر رسان تلگرام وی و هک آن، اقدام به ترساندن خانواده و دوستانش و حتی اقدام به بارگذاری تصویرهای شخصی و خانوادگی در گروه تلگرامی کرده است.

انتقام‌جویی با دسترسی غیرمجاز به خبر رسان تلگرام نامزد سابق

افتخاری ادامه داد: با کارهای فنی و تخصصی متهم به هویت زن «م.ت» شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به همراه ادله جرم به پلیس فتا انتقال یافته شد.

رئیس پلیس فتای هرمزگان اظهار کرد: در بررسی هویت فرد شناسایی شده است به وسیله شاکی، مشخص شد وی نامزد سابق شاکی است و به قصد انتقام جویی دست به این عمل زده است.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات هرمزگان (فتا)، از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در اینترنت خبر داد و گفت: این فرد با هک کردن خبر رسان تلگرام نامزد سابق خود

وی ادامه داد: متهم در بازجویی ابتدایی منکر بزه انتسابی بود، ولی در نهایت اظهار داشت به مدت یک سال با شاکی نامزد بوده که در این مدت شاکی وی را به بهانه های متفاوت از خود دور کرده و آخر از هم جدا شده است اند.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: شهروندان با انجام تنظیم های امنیتی اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … مختلف، ایمنی آن ها را به بیشترین سطح ممکن برسانند تا افراد سودجو نتوانند وارد حریم شخصی آن ها شوند.

واژه های کلیدی: تلگرام | افتخاری | شناسایی | غیرمجاز | گروه تلگرام | شبکه اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz